Nieuwsbrief december 2022 nr. 54 

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is 048eedf3-62a9-4693-ba83-ab73d69bb9f6.png

Laat mij in de morgen uw liefde horen, in U stel ik mijn vertrouwen,
wijs mij de weg die ik gaan moet, mijn ziel verlangt naar U. Psalm 143:8 (NBV)

Lieve familie, vrienden en belangstellenden,  

Op dit moment is het erg onrustig en instabiel in Peru en hebben we sinds kort een nieuwe presidente, de zoveelste in korte tijd. De politieke onrust, ook door corruptie, brengt veel spanningen teweeg bij de bevolking en zij komen in opstand. De noodtoestand is uitgeroepen en de avondklok is weer ingesteld in delen van het land. Er zijn veel wegblokkades, bedrijven en auto’s worden in de fik gestoken, er zijn plunderingen en veel protesten in het hele land. Inmiddels zijn er al verschillende doden gevallen en zijn velen gewond geraakt door de onlusten. Bid dat de rust en vrede snel zal terugkeren, Bij ons aan de oostkant van Lima is het gelukkig nog relatief rustig en we hopen dat dit zo zal blijven.

De laatste weken van het jaar zijn altijd heel hectisch hier, met vele activiteiten, uitjes met de kinderen, theater oefenen voor de kerst etc. Maar we zijn dankbaar dat we door alle activiteiten heen de liefde van Jezus kunnen laten zien en vertrouwen op Hem, die ons leidt.

Nieuwbouw school fase 2.
De bouw van de 3 klas lokalen loopt voorspoedig, morgen wordt het dak al gestort. 
Wij willen een ieder die heeft bijgedragen ontzettend bedanken voor je gift.
Maar we zijn er nog niet en we willen jullie vragen om nadenken en te bidden of jullie een eindejaarsgift willen geven voor het afmaken van de nieuwbouw fase 2.
Verder zijn we ook op zoek naar ambassadeurs om het zendingswerk in Peru te promoten en fondsen te werven, is dat iets voor jou? 
Laat het ons weten wat jij kan betekenen om mee te helpen, zodat de kinderen van Peru naar school kunnen blijven gaan.

Giften voor de nieuwbouw van de school Brazos Abiertos fase 2 kun je overmaken op rekeningnummer:
NL25ABNA0553527991 van Stichting Shailoh o.v.v. nieuwbouw school fase 2.
De giften zijn belastingaftrekbaar, alvast hartelijk bedankt.

Meer informatie vind je op de volgende websites:
www.shailoh.org (De fondswervende stichting in Nederland voor Brazos Abiertos)
www.brazosabiertos.net (Het project Brazos Abiertos van Jeugd met een Opdracht)
www.fundraising.brazosabiertos.net  (Alles over de fondswerving voor de nieuwbouw)
www.weloveperu.nl (Onze persoonlijke website)

Afsluitingen 
Wat is het leuk om met de kinderen erop uit te gaan en ze een geweldige dag te bezorgen. Elk jaar zijn er een paar uitjes met de kinderen. Zo zijn we naar een familie park geweest en naar de KFC waar de kinderen kunnen spelen en eten. Het is genieten om de kinderen zo bezig te zien, dankbaar.
Ook was er voor de hele school een chocolatada waarbij de kinderen worden verwend met een cadeautje en er worden allerlei spelletjes gedaan en natuurlijk kerstbrood met chocolademelk. Het is de laatste week van de kleuterschool op de oude locatie en we zijn dankbaar dat we 12 jaar op deze locatie de kinderen christelijk onderwijs hebben kunnen geven en de liefde van Jezus konden laten zien. Elke klas heeft ook zijn eigen afsluiting van het jaar.
De kerk heeft dit jaar een kerstkoor, er wordt al flink geoefend en de komende tijd wordt er veel gezongen.

Verlof
Volgend jaar van half april tot eind juni ongeveer hopen we op verlof te komen naar Nederland. We zien er naar uit om je te ontmoeten en bij te praten. 
Wij vinden het erg leuk om te vertellen wat God aan het doen is op het  zendingsveld in de sloppenwijken van Lima.
Nodig ons uit in jouw kerk om te spreken of in je bedrijf, huiskring of wat voor meeting dan ook, wij zijn beschikbaar.
Daarnaast zijn we op zoek naar woonruimte in Bunschoten-Spakenburg voor deze tijd, weet jij iets of heb je iets beschikbaar laat het ons weten.
Ook hebben we een auto nodig voor deze tijd, heb jij er 1 staan die je uit wil lenen, laat het ons weten.

Gebedspunten 
Dank dat God voorziet in alles wat we nodig hebben.
Dank voor alle giften die we mochten ontvangen voor het nieuwbouw project fase 2 en voor het zendingswerk..
Dank voor bescherming, gezondheid, wijsheid en kracht.
Bid voor rust en vrede in Peru.
Bid dat God meer harten van mensen zal aanraken om betrokken te zijn bij het zendingswerk in Peru.
Bid voor ambassadeurs voor het zendingswerk.