
De HEER is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets.
Hij laat mij rusten in groene weiden en voert mij naar vredig water. Psalm 23:1-2 (NBV)


Lieve familie, vrienden en belangstellenden,
18 april hopen we weer te landen in Nederland voor onze verlof periode tot 28 juni. We hebben er zin in, om velen van jullie weer te ontmoeten.
Tijdens onze verlof periode willen we graag delen wat God aan het doen is op het zendingsveld, in de sloppenwijken van Lima, Peru.
Wil je ons uitnodigen bij jou thuis, in de (sport) club, kerk of wat voor activiteit dan ook, laat het ons weten.
Daarnaast geven we presentaties op verschillende plaatsen o.a.:
Datum Tijd Plaats
23 april 10:00 Rafael Amersfoort, Mission Vision
23 april 19:30 Rafael Amersfoort, jongeren bijeenkomst
27 april hele dag Bunschoten-Spakenburg op de Koningsmarkt
30 april 09:30 Westerkerk, Bunschoten-Spakenburg
03 mei 18:00 Grace Diner in de Genadebron, Bunschoten-Spakenburg
07 mei 09:30 Chr. Ger. Kerk de Fontein, Bunschoten-Spakenburg
12 mei 19:30 Kerk Wirdum
14 mei 09:30 PKN kerk, Goutum
04 juni 10:00 Vaartkerk, Eemdijk
09 juni 19:30 Rafael Amersfoort, ontmoetingsavond
11 juni 09:30 Gereformeerde kerk, Nijega Opeinde
14 juni 19:30 Vrienden avond in de Genadebron, Bunschoten-Spakenburg
25 juni 10:00 Rafael Amersfoort, uitzegendienst
Laat ons even weten als je komt via whatssapp +51 989127912.
Wilt u ook deel uitmaken aan een gezonde en hoopvolle toekomst voor een kind?
Wordt dan 1 van onze kind sponsors! De kosten zijn 50 euro per maand.
Door de sponsoring kunnen wij het kind de educatie geven dat het kind verdiend en tegelijkertijd lopen wij op met het hele gezin, om te werken aan groei en herstel!
Wilt u zich aanmelden of wilt u meer informatie, neem dan contact met ons op via sponsor@brazosabiertos.net
Op de website www.brazosabiertos.net vind je de profielen van de kinderen die nog een sponsor nodig hebben.


Tijdens onze tijd in Nederland willen we ook graag fondsen werven voor de nieuwbouw fase 3. In deze fase willen we nog 3 lokalen bouwen.
We blijven groeien, alle ruimtes zijn bezet en we komen nog ruimte tekort. Volgend jaar willen we gaan starten met de Discipelschaps Trainings School van Jeugd met een opdracht en daar hebben we ruimte voor nodig. De kerk is ook te klein met 3 klaslokalen bomvol met leerlingen. De kosten voor de 3e fase zijn ongeveer 190.000,- euro.
Wil jij ook meehelpen? Je kan een donatie overmaken op de rekening van de Stichting Shailoh nr. NL25ABNA0553527991 o.v.v. nieuwbouw fase 3. De giften zijn belasting aftrekbaar.
Bedankt alvast en deel dit geweldige project gerust met anderen. Samen kunnen we deze nieuwe stap in geloof zetten. Wij ervaren dat God ons leidt. Het is Zijn project en Hij zal voorzien om de mensen te bereiken met het evangelie van Jezus Christus.


Gebedspunten
Dank voor onze tijd in Nederland, dat God grote dingen gaat doen.
Dank voor alle ondersteuning voor het zendingswerk..
Dank voor bescherming, gezondheid, wijsheid en kracht.
Bid voor ons verlof, dat we tot zegen mogen zijn voor velen.
Bid voor de vrijwilligers en teams die op bezoek komen in Lima, Peru.